Paskaitīju to ixxi atvaļinājumu, kad ir brīvās dienas... citēju "... reāli nav jāiet uz skolu katru gadu ir no 1-2 jūlija, līdz 24-25 augustam."... Man sanāk kaut kur 54 dienas... Hmmm... Citiem atvaļinājums ir 28 kalendārās dienas un tad vēl reti kur var dabūt tās visas pēc kārtas un pie tam vasaras mēnešos... Pilnīgi piekrītu pressumitai - citēju "... neesmu nevienu profesijas pārstāvi dzirdējusi šitā sevi slavējam" un vēl pašā diskusijas sākumā tas izteikums, ka par tādu atalgojumu esot tikai uz skolu jāiet, nevis bērni jāmācot... Kurā vietā vēl var kaut ko tādu atļauties pateikt!!!! Un ja vēl atceras, ka tie lielie streikotāji bija tieši skolotāji...
Mana meita tā arī pateica, ka par to tieši viņa arī uztraucas, ka daļa skolotāju ( ne jau visi, protams, bet būs tādi, būs) iestāsies pozā, un tiešām nāks uz skolu atsēdēt, un kāda tad būs tā mācību kvalitāte!!!
Kā jau viens diskutētājs te minēja ir skolotāji, kuri ir SKOLOTĀJI un ir arī tādi, kurus no bērniem būtu jātur pa gabalu...
Laso, vienkārši atsēdēt var atļauties valsts iestādēs strādājošie, pārējie pelna sev naudu, reizēm strādājot pa 12 stundām un pusdienas paēst labākajā gadījumā vēlā pēcpusdienā. Ir tāda suga kā pašnodarbinātie, kuriem vispār neviens nepiešķir garantētu apmaksātu atvaļinājumu, neviens nemaksā slimības naudu, kuriem nav kur iet piketēt , ka smagi jāstrādā un reizēm sanāk tikai iztikas minimums, no kura jāmaksā visi obligātie maksājumi, neviens viņiem nemaksā bezdarbnieka pabalstu, arī pusdienlaiks kā tāds ne vienmēr sanāk, jo nav laika, tā kā labāk nevajag... Skolotāji nebūt nav tā apdalītākā kategorija.
Pie tam nevajag te runāt, ka skolotāji nedzer kafiju, nesvin kolēģu jubilejas, viss notiek, nu kā jau budžeta iestādēs vai vietās, kur maksā noteiktu algu.