Tātad. Instrukcija - Kā panākt taisnību? (Neparastās formulējums) jeb Kā uzvarēt balsošanā?
(uzreiz jāatrunā, ka stāsts nav par gadījumiem, kad cilvēks liek ģīmīti vērtēšanā vien ar mērķi pārbaudīt, kas lācītim vēderā, vai izmanto balsošanu zināmu (vai nezināmu, bet tīkamu) tēlu pasveicināšanai līdzīgi bučai)
Tātad. Izvēlamies bildi, izlabojam gramatiskās kļūdas profila tekstā. Ņemam darbā atvaļinājumu, ģimeni uz mēnesi sūtām pie Latgales radiem vai uz Šeišelu salām (pēc iespējām), apgādājamies ar pārtikas krājumiem mēnesim. Cits variants - nevienu nekur nesūtām un turpinām strādāt, bet savu paroli izdalām 4 - 6 tautas draugiem un diennakti ar viņiem sadalām dežūrās pēc smalka grafika.
PIRMS sākam, iztīrām melno sarakstu no iepriekšējiem mīlulīšiem un no jauna piepildām (draugi, kas spēli jau spēlējuši, atsūta vispārzināmo slikto balsojamo mašīnu vārdus). Tātad MS jābūt pilnam jau pirms spēles, bet tās laikā saturs operatīvi jāmaina pēc apstākļiem.
Pirmo 10 ieliekam sev paši (turpmāk darām to akurāti 2 reizes diennaktī). Par dalību spēlē izziņojam savos klubos un citiem potenciālajiem atbalstītājiem. Un aiziet!
Tālāk jau nekas īpašs... Paldies labajiem, paldies sliktajiem (nekādā gadījumā nelamāties!), atbildes vērtējums... Paši gan nevienu šai laikā neštokojam (konkurentus novāks labvēļi).
Diennakts dežūras absolūti nepieciešamas, jo mošķīši uzrodas visnegaidītākajos brīžos un vienkārša aritmētika rāda, ka, jo vairāk balsu, jo mazāk vidējo atzīmi ietekmē viens pīkstiens.
Kad viss ir beidzies, drīkst beidzot ieiet dušā un var pieņemt apsveikumus...
Lai veicas!