Īss saraksts ar to, ko vecim ir jāspēj, jāvar un jādar’:
1 Seksā.
Būt aktīvam, izrādīt iniciatīvu, radīt sievietei noskaņu, izrādīt uzmanību, priekšspēle, jāturās, lai partnere kko justu, pēcspēle (abas spēles - kuras man būtībā nafig nav vajadzīgas), jā, vēl ilgtermiņā jāapmāca, jādomā par dažādību un jauniem iespaidiem.
2. Sadzīvē.
Jāpelna, jādod nauda, jādāvina dāvanas, jāattīstās, jābūt gudram un vēl noteikti - vesels vezums visa kā.
Un vispār - jabut vislabākajam, ja negrib, lai partnere sev mīļāko iegādātos.
Da kāda starpība, stulbs emu vai izliekos? Ja kāds ir gudrāks, lai tak atbild man, muļķim, uz jautājumu, kāds ir konkrēts sievietes devums, kurš būtu adekvāts augstākminētajam (kas ne tuvu nav pilnīgs saraksts). Un "attiecībās devēji un ņēmēji ir abi" tas ir tāds kā, atvainojos, teksts no pamatskolnieku domrakstiem, kurus raksta, jo skolotājai tā patīk un tā ir jāraksta, lai dabūtu labu atzīmi. Piedod, bet es to nepieņemu kā argumentu, kurš ir kā aksioma, t.i., - nav jāpierāda un jāpamato! Tā ir tikai frāze, un es cenšos saprast, vai tas ir tikai kārtējais mīts, kurš neatbilst šasdienas realitātei, vai šajā izteikumā tiešām slēpjas patiesība? Nāksies pieņemt, ka murminators cenšas AR SAVU GALVU domāt un analizēt, nevis pieņemt par patiesību nez’ ko un nez’ no kurienes radušos.
Sieviete - pavarda uzturētāja? Nez’, nez’, cik nu šis tēls mūsdienās vairs ir aktuāls? Jā, kādreiz varbūt bija smagi jāstrādā, lai to pavardu uzturētu, bet laiki ir mainījušies. Un, piedod, tās gudrības, kuras savulaik vecmāmiņām bija, tagad dienas laikā ar uguni nesameklēsi. Pie vainas pa daļai, protams, ir tā pati patērētāju psiholoģija - daudzām attiecības vieglāk ir pārtraukt vai pa kluso pabojāt vēl vairāk (runāju par tām, kuras te aizgūtnēm apgalvo, ka, ja vecis ne to, tad sievietei mīļāko atrast neesot nekas grūts un nosodāms, - pavarda uzturētājas, ibio), nekā saremontēt.
Par naudas pelnīšanu - nu, parasti jau atkal tomēr vīrietis vairāk nopelna.
0
0