Un interesanti, kas topošajiem sabiedrības locekļiem ir iestāstījis, ka viņiem ir vezums tiesību, par pienākumiem aizmirstot, ja ne skola? Visus deviņdesmitos vecāki, kuriem bija palaimējies - darbs bija - rukāja, galvas nepacēluši, bērnus audzināt daudziem nebija ne laika, ne spēka pēc 50 un vairāk stundu darba nedēļām. Kurā vietā tādi kā Denija vecāki (bērnudārzu audzinātājas zina stāstīt, ka tagad līdzīgi ir liela daļa jauno vecāku) ir savākušies to dzīves gudrību, kuras viņiem galvās ir, ja ne skolā?
Mana ģimene līdz šim ir bijusi uzticīga šim: "Vīrietis sievietē meklē atbalstu saviem centieniem, sieviete vīrietī - līderi, kuram sekot." Ceru, ka atbilde ir gana saprotama.
Par valdības stilu pagaidām ir pāragri runāt, tomēr, ja tur viss notiks pareizi, bet tas nozīmē, ka tā kļūs par vienu no taisnīgākajām varā Pasaulē, ļaudis no visas zemeslodes sāks pārvākties ar sekojošu teritorijas uzplaukumu. Ja VISS tiks izdarīts pareizi. Viens ļoti gudrs arābs sen, sen ir teicis (parstāstu aptuveni), ka tad, kad varas darbības un tautas uzskatu par pareizo teritorijas attīstību nākotnē vektori ir dažādos virzienos, neizbēgami iestājas stagnācija. PSRS un LV stāsts apliecina, ka tas senatnes arābs ir zinājis, par ko runājis. Kad vektori ir vienā virzienā, notiek attīstība. Ja Afganistānas jaunā vara to realizēs, to valsti pēc gadiem 30 nevarēs vairs pazīt.
0
0