man traki patīk, kad man ko pajautā (parasti jau par fotō, jo tas tā acīm redzami un paretam arī aptaustāmi, ka es bildēju, karroče, vismaz to, ka bildēju un ko saprotu no foto technikas, pagrūti noliegt, ā, ilgdzīvotāji vēl par elektrību taujā - tak jau "zinātniskajā" komunismā valsts eksāmenu nenoliku un staigāju apkārt bez izglītības, bet nu mācījies esmu par elektrību un daži ilgdzīvotāji to atcerās!), karroče, man traki patīk, kad man ko pajautā un, kad sāku atbildēt, ja tā vietā, lai muti vaļā, siekalas tek, klausītos un pierakstītu un pasvītrotu nesaprotamos vārdus, pārtrauc mani ar tekstu: "bet man 1 elektriķis teica ... ", neļaut izstāstīt, ko 1 elektriķis teicis (извини, что не даю себя перебывать) un teikt: "nu tad dari tā, kā viņš ieteica!". "e, e, e ... ēē ..".
savādi, bet tieši ilgdzīvotāji bieži nav pamanījuši, ka Pasaulē viss plūst un mainās un aizmirsuši, ka to skolā fizolopijā mācīja. tieši redaktrises kopš 1905. gada (kā pašas saka "no 1905. gada" (от забора до обеда!)) mēdz teikt, kad kādā tekstā nevar iebraukt: "viens no diviem - vai nu es esmu galīgi stulba vai es neesmu 1/2 gad-100-tu nostrādājusi par redaktrisi!". un viņas ir 1/2 gad-100-tu nostrādājušas par redaktrisēm!, karroče, atliek tikai pirmais variants.
tepat blakus jau tā parādība, ka cilvēks, par provi, kolēģis, kaut ko dara pilnīgi un galīgi "через жопу" un pilnīgi skaidrs, ka būs 11X lielāka čakarāža un 7X draņķīgāks rezultāts sanāks vai arī, ka 1-kārši nekas nesanāks. un tā parādība ir, ka Tu cilvēkam vai nu ko saki, karroče, kaut kādā vairāk vai mazāk smalkjūtīgā veidā liec manīt, ka viņš nelāga dara vai arī neliecies ne zinis.
un kad pilsonis nokritis no koka un salauzis asti (nu, ja zāgējis zaru uz kura sēž vai stumbru zem zara, uz kura sēž) vai nu saki vai nesaki: "es jau zināju, ka tā būs, tikai es neko neteicu!", "nu re, vai es neteicu, ka tā būs!" vai arī "re kā ir, kad neuzklausa [vecākus un] gudrākus (bet ne tādēļ gudrākus, ka vecāki!) cilvēkus".
0
0