desperados, ne pārāk, bet nu pieņemsim. Attiecībā uz to pret vai ne-pret, tas īstenībā ir pilnīgi loģiski:
Svešvārdu vārdnīca saka, ka diskusija - izcelsme no latīņu discussio - aplūkošana, izpētīšana. Strīdīga, neskaidra jautājuma publiska apspriešana. Un tam klāt ir sinonīmu vārdnīca, kur ir "strīds".
Strīdā vienmēr ir par un pret. Attiecīgi, ja visi būs par, tad nebūs arī diskusiju.
Tas tā, liriskai atkāpei.
Atgriežoties pie tēmas, atlantis, šajā gadījumā Tu to, manuprāt, uztver ne pārāk korekti. Miljoniem grāmatu, žurnālu, avīžu un vietņu tiražē, ka sievietes un vīrieši nav vienādi - ka sievietes visu uztver emocionālāk, vīrieši savukārt racionālāk. Ja tu centies pārlikt savas sievietes izjūtas, ko guvi militārā dienesta rezultātā uz vīrieša izjūtām, tas īsti nestrādās. Jo vīrieši to uztvers citādāk.
Man nesen bija interesanta diskusija par to, kāpēc vīrieši vairāk nodzeras un sievietes mazāk. Nonācām pie secinājuma, ka ļoti bieži gadījumos, kad vīriešiem rodas problēma, viņi to cenšas atrisināt, bet ja tas neizdodas, tad cenšas aizmirsties un sāk dzert. Savukārt sievietes šo pašu problēmu biežāk cenšas atrisināt paskatoties kā citi risina, pārņemt sajūtas no citiem un tad problēmu risināt. Dienestā principā notiek līdzīgi procesi - sieviete pārņem emocionālo aspektu no armijas, redzot kā citi izjūt sāpes un saiet kopā, savukārt vīrieši redz racionālo - misija ir izpildīta, esmu atgriezies mājās dzīves, nauda ir kabatā, problēma ir atrisināta.
Tā kā, manuprāt, tevis piedāvātais modelis nav īsti pārnesams uz vīriešiem armijā.
0
0