Uz to silvija28 #23.11.2016. - 13:26:46
Porno, neatkarīgi no tā vai kā kino māksla vai arī lēts pagrīdes porniķis... nav zoofīlija un zoofīlisku- anomāli perversu tieksmju apmierināšana.
Mani nespēj aizraut porno māksla, es nefanoju par porno un neesmu tās cienītājs, šī iemesla pēc es neskatos pornogrāfiska satura kino.
Zoofīlija ir psihiski traumēta, prātā slima indivīda perversa tieksme, ... izmantot dzīvniekus un vardarbīgi pakļaut- sadisms, seksuāli perversu vēlmju vai fantāziju realizēšanai.
Zoofīlija ES ir sodāma rīcība, ko nosaka ES likumdošana.
Zoofīīliska satura popularizējoši video materiāli, jebkura formāta un jebkuras auditorijas skatītājiem ES valstīs ir aizliegta un sodāma, ko nosaka likumdošana.
Zoofīliska satura video materiālu skatīšanās, tieši tāpat kā pedofīliska satura video materiālu skatīšanās, ES valstīs ir sodāma rīcība, ko nosaka ES likumdošana.
--------------------------------------------------------------
Dažāda veida perversajiem fīliem, ir ieteicams iepazīties ar likumdošanu, ... pirms iepostēt interneta vidē atklātus paziņojumus par savām perversijām!
0
0