daudz "vīru durto duņču" draudzeņu mugurās
============================
Redzi, te jautājums, iespējams, ir par ko citu. Runa ir par to, uz kā balstās draudzeņu laulības. Kas tur pamatā ir? SAdarbība vai KARAdarbība? Šinī ziņā mēdz grēkot abas puses, un nevajag krāsot sievišķus vien par nabadzītēm un cietējiņām.
No sieviešu puses vienai daļai taču ir sacensība par to, kura labāk "savējo veci zem tupeles pabāzusi". Tad nu tās, kurām tik labi izdevies nav, to pašu draudzeņu vidē tiek pastumtas malā, uzskatītas par vārgulēm, nespējniecēm, utml. Un kas cits, ja ne karš, notiek tai ģimenē, pirms tas bikšainis ir savā vietā nodabūts?
Otrs aspekts no sievu puses, - izsist no veča naudu/mantu/citādus labumus. Arī neformāla sacensība, kura dabūs biezāku un vairāk varēs no tāda izsūknēt?
Un kas notiek no veča puses? Nevajag domāt, ka vīrišķi, ja nerunā, netaisa histērijas un nedauza traukus, 100% ir tik glupi, ka nejūt to, ka jūtu no otras puses nav nekādu. Nu, tad tiek paņemts duncītis (ne viens vien, iespējams), un vecis ieņem līdzīgu pozu, - darīšu tā un to, kas ir MAN izdevīgi. Ja karojam, tad karojam. Uzsmaidīs kaimiņiene vientuļā un paaicinās izlietni nomainīt, aiziešu un arī viņai pašai izlietni pieremontēšu. Paaicinās čomi zaļumos bez sievām kādu pudeli iztukšot, - aizbraukšu par spīti spiedzieniem, ka viņas vecāki brauc ciemos, utml. … Jo … cik ļoti sievai ir nospļauties uz viņas vīru, tikpat nospļauties galu galā ir arī no otras puses galarezultatā.
Vienai lieeelai daļai pracēto sievu vīrs statusa ziņā ir kaut kur starp ģimenes suni un apģērba aksesuāriem (šī cepure/šallīte/lakatiņš sievietei ir nepieciešams. lai varētu ar glanci iziet sabiedrībā. Vīrs nereti pilda tieši tādu pašu funkciju, - kaut kas blakus, lai dāāāāāma labi izskatītos un … ne vairāk).
Gandrīz viss iepriekšaprakstītais darbojas arī pretējā virzienā.
0
0