Arī es uzrakstīšu, arī zinot, ka jegas visticamāk nebūs.
1. Par sociālo stāvokli un KW. Pati šeit pat izteicies, ka Tev esot jāstrādā 15 studas no vietas "uz kājām". Tā ir cena, kuru Tu maksā, lai Tu laut kādā veidā atšķirtos no tā paša Kwandoli. Viņš šo cenu ir atteicies maksāt, tāpēc ēd to, ko Tu sunim nedotu un ledusskapis ir tāds, kāds ir. Un? 15 stundas vergot, lai sevi uzskatītu par ko vairāk? Kur ir tā būtiskā atšķirība? Es neredzu.
2. Nepārproti, es Kw neaizstāvu, vnk te vienai daļai ir tāda nemode, par kuru jau rakstīju. Es tikai skaidroju, kāpēc kļūda ir uzskatīt, ka es permanenti necienu kasieres, skolotājas un citus. Cits jautajums, ja cilvēks sāk neadekvāti uzvesties. Tad viņam ir jāierāda vieta. Kw ir tikai viens piemērs no daudziem, tikai piemērs.
3. Par šķūni, kurā viņš dzīvo ... Neesi aizdomājusies ... ir vīrieši, kuri dzīvo vieni ... vīrietim prāts darbojas tā, ka svarīga ir funkcionalitāte it visā. Mierīgi var mazgāt drēbes, pats mazgāties un vēl māju tīrīt, izmantojot vienu un to pašu saimniecības ziepju gabalu cenā par nepilnu eiro. Tie, kuri ir armijā dienējuši, neļaus samelot. Tur nebija nekā vairāk par saimniecības ziepēm un lētu veļas pulveri, ar kuru mazgā kazarmās grīdas, bet neviens kaut kā miris no tā nav. Tas nozīmē, ka vannas istabā nebūs 150 tūbiņu un pudelīšu, ar ko mājās ienāk sieviete. Būs 1 ziepju gabals. Vīrietis viens var iztikt bez ļoti daudz kā, bez kā sieviete laikam nomirtu, sekojoši, arī izmaksas ... vīrietis viens ... es pieņemu, arī šolaik mierīgi var izdzīvot ar kādiem 500 eiro mēnesī... Ir skaidrs, ka sievietes rokas trūkums ir pamanāms ar neapbruņotu aci parasti. Vai Kw bildēs mēs neredzam tieši to? Un ir sievietes, kuras dzīvo vienas ... tici man, esmu arī tādās mājās bijis. Nemaz neizskatās pēc šķūņa, toties ... rozetes visas no sienas izrautas, skapjiem un skapīšiem durvis krīt ārā, lustra pie griestiem (neklepot!) turas uz puņķiem un katru brīdi var uz galvas nonākt ... Tā, savukārt, ir māja bez vīrieša rokas.
8
6