Ja drusku vairāk pakustina pelēko vielu, kas starp ausīm, tad no Malipkas teiktā var saprast, ka mācīšanās nebiedzas 11. klasē un ne par to mācīšanos ir runa.
Ir runa par sava rakstura apzināšanos, savu dabas doto vai iegūto rakstura īpašību kopumu, ko cilvēks izmanto ikdienā un atsevišķās radikālākās situācijās.
Piemēram, teiciens - No kļūdām mācās - tas Domātspējīgam cilvēkam dod iespēju paanalizēt savu rīcību vai uzvedību kādā noteiktā situācijā, lai atkārtojoties līdzīgai situācijai dzīvē, varētu rīkoties vai reagēt citādi. Kuras rakstura īpašības cilvēks izmanto vai pievalda attiecīgajā brīdī. Tā ir sevis mācīšanās un tā arī var būt mūža garumā. Ir cilvēki, kas uz to nav spējīgi, arī fakts. Vai nu aiz sava stulbuma, stūrgalvības vai iedomības... dažādi. Pārsvarā gan stulbuma.
Reputācija... nez kā ir ar to reputāciju... to uztur spodru tikai vidē, kur jāzīmējas kā elegantam kungam/kundzei vai tomēr visur vienādi?
Vai tas, kurš birojā ar šlipsi un runā gramatiski pareizi var citur runāt par pirdieniem perdeļiem un to saistību ar 11. klasi?
Tas nez neskādē reputācijai?