Virtuāli iepazīties ir dumāk un stipri neproduktīvi. Sen to vairs nedaru.
Principā jau kāda starpība, kur iepazīties? Īsti izvērtēt iepazīšanās produktivitāti virtuāli vai dzīvē nevar, jo lai varētu iepazīties kaut kad taču vajadzēs satikties arī dzīvē. Šajā gadījumā ļoti labi uzrakstīja austerre:
Protams, ka esmu satikusies, bet tikai ar tādiem /dzimums nav svarīgs/ ar kuriem privāti sarakstījos... Tā ir lieliska iespēja, jo reālajā dzīvē nebūtu tāda varianta, jo ar tiem cilvēkiem mana ne privātā, ne profesionālā dzīve nekrustotos!!!!
Vecais labais izteiciens - pretpoli pievelkās. Ar to arī daudz kas ir pateikts. Bieži vien pretpoli nevar satikties, jo vienkārši darbojas pilnīgi nesaistītās jomās, un kā tad satiksies? Satiekoties kinoteātrī, teātrī vai kādā saviesīgā pasākumā, ne vienmēr pieies klāt un sāks runāt ar pilnīgu svešinieku.
Cits faktors ir tas, ka iepazīties zināmā mērā ir vieglāk, jo cilvēki savas bildes liek tādas, kas viņiem liekas skaistas - reti kurš liks pilnīgi nejēdzīgu bildi, kas izraisa pretējos nepatiku (cilvēkiem patīk, ja viņi citiem ir patīkami). Tādēļ ar to vienu bildi tu vari piesaistīt daudz lielāku uzmanību, nekā tajā 1 reizē, kad pārsedzās jūsu ceļi un tev redz bija mati ne tā sakārtoti vai izgulējies nebiju un biji īgns un vēl virkne citu faktoru.
Papildus tam visam nāk tas, ka uz jebkuru vēstuli vari pārdomāt atbildi un retāk rodas situācijas ala "eh, tā nevajadzēja teikt".
Vēl cits faktors ir tas, ka cilvēks redz bildi, bet sākumā vismaz neredz ķermeņa valodu, kas ļoti bieži var būt divdomīga un nesaprotama pirmajā tikšanās reizē. Savukārt virtuāli tā nav redzama tāpat kā halāts, bet jau reāli tiekoties tu cilvēku uztver caur viņa domāšanas prizmu un ķermeņa valoda ir papildinošais un tad ir jautājums vai būs ķīmija vai nē.
Tā kā, manuprāt, iepazīties virtuāli ir vieglāk :)
0
0