Interneta lietotāji atzīst, ka visbiežāk bez atbildes paliek vēstules ar tekstiem «Čau, ko daries?», «Vai vēlies kaislīgu seksu?», «Kā iet?», «Iepazīsimies?» u.tml. standarta frāzes. Nu jau par nolietotām sāk kļūt tādas frāzes kā «Kāpēc neguli tādā vēlā nakts stundā?» vai «Ko gan tāda burvīga sieviete kā Tu šeit vispār meklē?«
Reakcija uz pirmo vēstuli var būt atkarīga no garastāvokļa dotajā brīdī
Ja gribas papļāpāt vai paākstīties, var atbildēt arī uz «Ko daries?» vai «Kā ar seksu šovakar?» Kādam iedzimtā pieklājība vai labā audzināšana liek atbildēt uz visām vēstulēm, bet atkarībā no jautājuma formas un satura tas ir pieklājīgi noformulēts atšujiens, vai arī sarakste turpinās, ja izrādās, ka domas un intereses saskan. Reizēm netiek atbildēts pat uz pieklājīgu komplimentu, bet reizēm tiek atbildēts uz kaut ko vareni stulbu; reizēm gribas jokot, reizēm nolamāt, reizēm ignorēt visus.
Tik ļoti gribas saņemt šo burvju padomu, kas garantēs, ka atradīsi vienīgo un labāko un starp daudzajiem kandidātiem tiks atbildēts tieši uz Tavu vēstuli.
Parasti atsaucas uz vēstulēm, kas sāktas asprātīgi, interesanti un aizraujoši un īpaši jau tad, ja redzams, ka rakstītājs ir iepazinies ar adresāta profila informāciju, dienasgrāmatas ierakstiem, fotogrāfijām, atbildētajiem jautājumiem, kā adresāts raksturo sevi un ar kādu cilvēku grib iepazīties. No otras puses – atbilde uz to pašu īso «iepazīsimies» var sekot, ja interesanta šķitīs rakstītāja anketa. Uzrunāšana ar svešiem vārdiem (dzeju) kādam var patikt, bet kādam nē. Gramatiski pareizi un ar paplašinātiem teikumiem gan noteikti vajadzētu prast rakstīt.
Idejas interesantām frāzēm pirmajai vēstulei vai metodēm sarakstes uzsākšanai:
• Panākt, lai ieinteresējušais cilvēks uzraksta pirmais, komentējot kādu viņa attēlu vai ierakstu.
• Rakstīt tādu pirmo vēstuli, kas prasa atbildi, piemēram: «Skatos uz Tavu foto un domāju, vai mēs esam kaut kur jau tikušies?» Ja atbildēs, ka nē, tad turpināt: «Nu, tad vai mēs varētu to labot un kaut kur satikties». Vēl ideja: «Mani sauc Andris un man ir jānodod Tev kāds sveiciens». Jautās, no kā. «No manas Amora bultas sašautās sirds.» «Es nopirku makaronus. Gribēju lūgt padomu – ko no tiem varētu ātri pagatavot». Ja seko atbilde, tad vaicāt: «Vai drīkst, es ar jums visu dzīvi konsultēšos?» Jautāt par kādu filmu, vai ir redzēta un kādas atsauksmes par to.
• Citas interesantas frāzes vai jautājumi:
- Vai Jūs ticat mīlestībai no pirmās vēstules?
- Sveicināta mana jaunā privātā dzīve!
- Labdien, es esmu no nodarbinātības dienesta. Vai varu jums piedāvāt kādu interesantu nodarbošanos?
- Vai pačukstēsi, kāds ir taisnākais ceļš uz Tavu sirdi?
- Atceries šo brīdi! Par to mēs stāstīsim bērniem, kad viņi vaicās, kā mamma un tētis iepazinās.
- Saki, lūdzu, kāda ir sajūta esot visskaistākajai šajā portālā?
- Es rakstu grāmatu par to, kā iepazīties ar meitenēm un gribētu uzdot Jums dažus jautājumus.
- Ieraudzīju Tevi un nodomāju – paldies Dievam, ka neesmu precējies…
- Atvainojiet, vai Jūsu mātei znots ir vajadzīgs?
- Zini, Tavi mati lieliski izskatītos uz mana spilvena.
- Kā viņiem tur paradīzē klājās, kad Tu devies no turienes prom?
- Gribēju pavaicāt padomu – kur es vislabāk varētu iztērēt savu algu?
- Vai vēlies piedalīties spēlē «Es viņam atdevu savas dzīves labākos gadus»
- Kā es varētu noīrēt kādu vietiņu Jūsu sirdī?
- Vai zini, kur varētu nopirkt grāmatu «Kā paskaidrot savam bērnam, ka grasāties viņu pārdot?»
- Tu man iepatikies, ko lai es tagad daru?